poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Lakiery do pazurków

Kto powiedział że nie można mieć każdego paznokcia w innym odcieniu? Nikt ;) Więc można zaszaleć, szczególnie że tej wiosny obowiązkowe są kolorki! Zielone, niebieskie, żółte, różowe, pomarańczowe, białe itp.  Milionów kombinacji na odjechane pazurki. (w wcześniejszych notkach było już o paznokciach, ale one były na imprezę)


1. Wybierasz kilka kolorów lakierów (jeden to za mało, ale też może być)
2. Myślisz jak je pomalujesz i w jaki sposób  "Może pedicure francuski, czy klasyczny jak zwykle"
3. Malujesz paznokcie w czadowe wzroki, kolorki i inne różności.
4. Czekasz aż nasz lakier wyschnie (zalecane, próbowałam nie czekać, ale się nie udało)
5. Możesz dodać naklejki (popatrzy w wcześniejszych notkach)  lub malnąć jeszcze jedną warstwę lakierku by kolorek był wyraźistrzy 
6. Radziła bym po wyschnięciu drugiej warstwy lub po założeniu naklejek, nałożyć jeszcze odżywkę chroniącą paznokcie. Kolor będzie się dłużej trzymał, a paznokietki będą odżywione. 


 china_glaze.jpg
 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz